Produce

Product Type

Production Method

Diet & Lifestyle

Food Standards

Region

$6.99
3/4 lb.
$1.29
Each
$0.99
Each
$1.85
Each
$0.89
Each
$0.99
Each
$0.85
Each
$1.99 $1.25
Each
$4.99
3 lb.
$4.49 $3.99
5 oz.
$1.99
Each
$0.99
3 ct.
$4.29
6 oz.
$4.99
6 oz.
  1. -$0.20
$4.99
Bunch
$4.99 $3.99
1 lb.
$4.29
15 oz
$4.29
14 oz
$2.99
10.75 oz
$4.99
2 lb.
  1. -$0.20
$2.89
3/4 lb.
  1. -$0.30
$1.99
1 lb.
  1. -$0.30
$1.99
1 lb.
$4.75
Each
$3.99
1.25 lb.
$3.99 $3.49
Bunch
$0.75
Ear
$1.99
Each
$3.99
Each
$4.49
8 oz.
  1. -$0.20
$1.99
3-Pack
$2.69
6 oz.
$6.99
2-2.25 lb.
$2.99
1 lb.
$6.99
4 oz.
 
Unavailable
  1. -$0.50
$6.99
13 oz.
  1. -$0.10
$1.99
.75 oz.
  1. -$0.10
$1.99
.75 oz.
  1. -$0.10
$1.99
.75 oz.
  1. -$0.10
$1.99
.75 oz.
  1. -$0.10
$1.99
.75 oz.
  1. -$0.10
$1.99
.75 oz.
$2.54
Bunch
 
Unavailable
$0.99
Each
$1.35
Each
$0.99
Each
  1. -$0.20
$3.69
1/2 lb.
  1. -$0.30
$4.99
7-9 oz.
  1. -$0.20
$2.99
1/2 lb.
$1.39
Each
$1.49
Bunch
$3.99
10 oz.
$4.99
1 lb.
$2.99
Each
$2.99
Each
$1.49 $1.25
Each
$4.99 $4.49
3 lb.
$5.99
2 lb.
$3.99 $2.99
2.8 oz.
$4.99
6 oz.
  1. -$0.30
$3.99
5 oz.
  1. -$0.30
$3.99
5 oz.
$3.99
Each
 
Unavailable
$3.99
1 lb.
$3.99
1 lb.
$2.99
1 lb.
$5.99
10 oz.
$3.49
1.25 lb.

There are no items in your bin

Bin Total

$0.00