Produce

Product Type

Production Method

Diet & Lifestyle

Food Standards

Region

$1.39
Each
$1.39
Each
$0.99
Each
$4.49
5 oz.
$3.99
Bunch
$1.99
Each
$0.99
3 ct.
$3.49
6 oz.
$5.99
6 oz. Each
$6.99
6 oz. Each
$3.99
6 oz.
$4.99
Each
$4.99
Bunch
$6.99
9 oz.
$2.99 $2.59
Bunch
$3.99
Each
$6.99
2 lb.
$1.99
Each
$5.99 $4.99
6-pack
$3.50 $2.99
8 oz.
$0.99
Each
$3.55
1 lb.
$1.99
.75 oz.
$1.99
.75 oz.
$1.99
.75 oz.
$1.99
.75 oz.
$0.99 $0.79
Each
$1.25
Each
$3.25
Each
$0.69
Each
$4.99
8.75 oz.
$4.99
12 oz.
$4.99
9.75 oz.
$0.99
Each
$1.25
Each
$2.99
1/2 lb.
$2.25
6 oz.
$2.99
Each
$3.75
1.5 lb
$4.99
2 lb.
$3.75
1.5 lb.
$4.99
6 oz.
$3.99
5 oz.
$3.99
5 oz.
$6.99
14 oz.
$3.99
1 lb.
$3.99
11 oz.
$4.99
10 oz.

There are no items in your bin

Bin Total

$0.00